Літній розважально-танцювальний майданчик Чутівської територільної громади

Дата: 20.09.2021 09:05

Фото без опису

Виконавчий комітет Чутівської селищної ради, за підтримки широких верств населення, розпочинає проведення поточних робіт на танцювальному майданчику. Активні громадяни селища вирішили підтримати дану ініціативу і подати заявку на участь обласному конкурсі, щоб залучити додаткові грошові ресурси для облаштування майданчику.

На даний час, в адміністративному центрі Чутівської громади - смт.Чутове відсутній облаштований майданчик на відкритому повітрі, де можна було б організовувати танцювальні вечори, години інструментальної музики для прослуховування, розважальні шоу. У 70-80 роки ХХ століття – це був популярний танцювальний майданчик. На даний час, він занедбаний і майже зруйнований, тому постало питання відновити його роботу.

Мета проєкту - відновити роботу танцювального майданчику, а також розширити локацію використання – організовувати культурне дозвілля різного напрямку для дітей, молоді, дорослого населення. Проводити концерти інструментальної музики у виконанні місцевих музикантів, організовувати публічні лекції, кіно під відкритим небом.

Сподіваємося, що населення громади підтримає ініціативу, активно голосуючи за проєкт «Літній розважально-танцювальний майданчик Чутівської територіальної громади», разом об’єднаємося по створенню локації для активного та душевного відпочинку.

Посилання для підтримки проекту