Оголошення

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ «Чутівський інклюзивно-ресурсний центр» Чутівської селищної ради

Інклюзивно-ресурсний центр Чутівської селищної ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:22 01.03.2021

Засідання постійних комісій

В п'ятницю, 12.02.2021р. о 10-й годині ранку, відбудеться засідання всих постійних комісій Чутівської селищної ради

13:26 10.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЧУТІВСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

Відділ культури,  молоді та спорту виконавчого комітету Чутівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи культури «Чутівський краєзнавчий музей».

14:54 21.01.2021

Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради»

Відповідно до частини другої ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Чутівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради» (далі - Центр).

17:40 21.12.2020

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Чутівська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розробкою плану зонування с.Кантемирівка Чутівської селищної ради Чутівського району Полтавської області».

14:45 11.10.2019

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Чутівська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розробкою плану зонування с.Водяне Чутівської селищної ради Чутівського району Полтавської області».

14:27 11.10.2019